Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej - Spotkanie z Ewą Graniak - Wosinek w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Spotkanie z Ewą Graniak - Wosinek w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży

Za nami wspaniałe spotkanie z ilustratorką gier planszowych, malarką, fotografką oraz bibliotekarką Ewą Graniak - Wosinek.

Mieszkanka Rossosza jest pasjonatką gier planszowych. Od kilku lat prowadzi w bibliotece w Rossoszu klub gier planszowych. Pani Ewa z pasją pisze o grach, prowadzi prelekcje i szkolenia na ich temat. 21 lutego miała miejsce premiera gry "Florentynka Muu w podróży" wydawnictwa Egmont, do której robiła całą oprawę graficzną przy użyciu akwareli.
Ewą Graniak - Wosinek ma na swoim koncie wiele wystaw malarskich i fotograficznych w Polsce i zagranicą. Stypendystka nagrody Ministra Kultury i Sztuki, absolwentka kulturoznawstwa w Słupsku i ASP w Poznaniu.

W czasie spotkania Pani Ewa poprowadziła warsztaty rodzinne z malowania zwierząt i wspólne granie w planszówki. Z pasją odpowiadała na pytania zadane przez najmłodszych uczestników wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie za przyjęcie zaproszenia, za miłą atmosferę jaką stworzyła prowadząc spotkanie.