Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej - Gra detektywistyczna "Wytrop autora" z okazji obchodów 25 lecia Bialskich Dni Książki Dziecięcej

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Gra detektywistyczna "Wytrop autora" z okazji obchodów 25 lecia Bialskich Dni Książki Dziecięcej

Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży przygotowała dla najmłodszych Czytelników wspaniałą grę detektywistyczną "Wytrop autora", która jest szczególnym wprowadzeniem do obchodów jubileuszu 25 edycji Bialskich Dni Książki Dziecięcej.

Dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego możemy w sposób szczególny świętować Bialskie Dni Książki Dziecięcej, autorski projekt naszej biblioteki.

Do 25 maja zaplanowaliśmy szereg wydarzeń inspirowanych literaturą detektywistyczną. W czerwcu na zakończenie projektu przygotowaliśmy grę terenową: „W labiryncie mądrych książek”.
Patronat honorowy nad wydarzeniami objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk.


„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego"