Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

„Kreatywni(e) w Bibliotece” - drugie spotkanie

Kolejne szkolenia bibliotekarzy w ramach projektu odbyły się 14 i 15 czerwca 2021 r.
Tematyka szkolenia to „Genial.ly dla bibliotekarzy – warsztat praktyczny z tworzenia prezentacji”.

Uczestnicy podczas pięciogodzinnego warsztatu założyli swoje konta w aplikacji, poznawali jej możliwości i uczyli się tworzyć materiały pod czujnym okiem trenera Pana Łukasza Brauna, specjalisty w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz wdrażania nowych technologii i narzędzi komunikacji w instytucjach kultury, marketing menedżera w Good Books.

Powstały pierwsze pomysłowe prezentacje, na podstawie których prowadzący przybliżał kolejne tajniki świetnego narzędzia promocji książki i działań bibliotecznych, sprawdzającego się zwłaszcza w dotarciu do młodych czytelników.

Jak się okazało niektórzy uczestnicy tworzyli już wcześniej materiały w Genial.ly i podzielili się swoimi doświadczeniami.

Mamy nadzieję, że szkolenia zaowocują nowymi, ciekawymi postami na bibliotecznych Facebookach, które uatrakcyjnią poznawanie i obcowanie z książką i literaturą.

Projekt „Kreatywni(e) w Bibliotece” objęty jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka.