Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Nakręcamy czytanie - wydarzenia online

Drodzy Rodzice i wszyscy sympatycy Biblioteki Barwnej "nakręcamy się" na czytanie! Startujemy z super projektem, który skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych! Nasz rowerowy rozkład jazdy sprawi, że jesień będzie obfitowała w kulturalną przejażdżkę... Nauczycielom i opiekunom polecamy szkolenie dotyczące pracy z tekstem literackim. Rodziców zapraszamy na spotkanie z Jakubem Jańczukiem i temat na topie, czyli "Jak wyrwać dziecko z sieci". Całym rodzinom dedykujemy teatrzyki Kamishibai oraz przedstawienie "Sowa na rowerze - heca, która z książki się bierze". Wszystkich, dużych i małych, zapraszamy na spotkania autorskie z autorami książek dziecięcych: Tomaszem Samojlikiem oraz Wojciechem Widłakiem. Wszystkie te działania odbędą się ONLINE!

Startujemy 10 października na fanpage`u Biblioteki Barwnej, a w akcji zobaczycie nas - czyli pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na wydarzenia zapraszają Prezydent Miasta Biała Podlaska - Michał Litwiniuk oraz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej dr Paweł Borek.

Wszystko to w ramach XXI Dni Książki Dziecięcej! Szczegółowe informacje na plakacie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego:

barwna@mbp.org.pl

Dział Dziecięcy 83 341 64 53

Dział Młodzieżowy i Multimedia 83 341 60 18

Grafika przedstawiająca logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego