Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Akcja KsięgoZbiór 2022

Pracownicy Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Barwna” już po raz dziewiąty włączają się do ogólnopolskiej akcji „Księgozbiór”, która promuje wspólne, ciche czytanie w przestrzeni publicznej. W tym roku bibliotekarze zapraszają bialczan do założenia zamkowo-parkowego Radziwiłłów. Akcja odbędzie się 17 sierpnia 2022 r. (środa) i trwać będzie od godziny 13:00 do godziny 13:30.

 

Tego dnia czytamy książki przyniesione ze sobą, bądź specjalnie przygotowane na tę okazję z bookcrossingowych darów.

Idea ogólnopolskiej akcji cichego czytania w przestrzeni publicznej narodziła się w Łodzi i od początku istnienia z powodzeniem przyjęła się w naszym mieście. Co roku spotykamy się w najbardziej rozpoznawalnych, kluczowych miejscach Białej Podlaskiej, by własnym przykładem promować modę na czytanie. Może dzięki naszej obecności, po książkę sięgnie ktoś, kto już zapomniał, jaką przyjemnością jest czytanie.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, wydarzenie odbędzie się w budynku biblioteki „Barwnej” przy ulicy Warszawskiej 12c.

Organizatorami wydarzenia są: Prezydent Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk oraz pracownicy Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży "Barwna”

Banery/Logo